Sõidukite rent

Tänapäevases järjest kasvava elutempoga maailmas sõiduauto on edukuse üks olulisemaid tagatisi. Inimesel on vajalik olla mobiilne, et jõuda lahendada kõiki tekkivaid probleeme ja küsimusi õigel ajal. Sõiduautode rent on aktuaalne ja kasulik lahendus turistidele, äriinimestele ja linna elanikele, kes on mingil põhjusel sõidukita jäänud. Autolaenutust vajavad ka igasugust liiki peod: pulma-, sünnipäeva-, firma- jm. peod.

Kui Teid huvitab sõiduauto või väikebussi rent Eestis, olete täpselt õiges kohas. Rendile kuuluvad autod läbivad regulaarselt tehnokontrolli ja hooldust. Oleme oma eesmärgiks seadnud pakkuda klientidele parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Meie autopargis on autod, mille vanus ei ole üle 3 aasta. Meie klientideks on Lõuna-Eesti firmad, samas ka eraisikud.

Kuidas teostada sõiduauto laenutust?

Minimaalne rendiperiood on 24 tundi. Autot saab broneerida meili teel info@007.ee või telefooni teel (+372) 51 38 649. Ettebroneerimisel on sõidu hind linna piires alates 700 kr/tund. Vastame täiendavatele küsimustele 24 tunni jooksul.

Mida on vaja autorendi vormistamiseks?

Autorendi vormistamiseks Teil piisab minimaalsest dokumentide omamisest: ID-kaardi/passi või juhiloast

007 AUTOHAUS pakub Teile välja rentimiseks ka valget Lincoln Town Car limusiini. Meie firmalt limusiini rendile võttes pulmapeoks või teiseks Teie elus tähtsaks sündmuseks, võite olla kindel teeninduse kõrges tasemes, meie kohustuste täpses ja vastutustundlikkuses täitmises. Te ei pea muretsema millegi pärast – limusiin jõuab Teile vajalikku kohta õigel ajal ja vaatamata teeolude takistustele. Teid teenindavad alati viisakad, taktitundelised ja korralikud autojuhid. Meie firmas töötavad kogenud autojuhid, kes orienteeruvad suurepäraselt linnas. Paljud oskavad ka võõrkeeli, seega Teil ei pea tekkima suhtlemisega probleeme. Pakkume Teile valget limusiini musta nahksalongiga, konditsioneeri, baari ja sisseehitatud Alpine audiosüsteemiga. Lisainfo: (+372) 51 38 649. Autolaenutus firmalt 007 AUTOHAUS on tõesti mugav ja kiire lahendus! Pöörduge meie poole ja me kindlasti leiame teile sobiva variandi.